Найближчий старт:
07 грудня
Тривалість курсу
2 місяці
50 годин водіння
Кількість місць
20 місць
Вартість
14990 грн
20 лекцій по 1,5-2,5 години

Курс теорії

01
Усі розділи правил дорожнього руху
02
Основи безпеки на дорозі
03
Автомобільне право
04
Технічне обслуговування автомобіля
05
Надання першої медичної допомоги
Заняття 1-5

Практичний курс

01
Вивчення техніки керування автомобілем
02
Робота з габаритами автомобіля
03
Навички дотримання безпечного інтервалу
Заняття 6-10

Практичний курс

01
Керування засобами регулювання дорожнього руху
02
Контроль швидкості, дистанції, інтервалів
Заняття 11-15

Практичний курс

01
Самостійний контроль швидкості, дистанції, інтервалів
02
Рух у різних умовах
03
Проїзд перехресть
04
Навички різних способів паркування
Заняття 16-20

Практичний курс

01
Відточування навички керування автомобілем
02
Швидкий аналіз дорожньої ситуації
03
Вивчення «азбуки контраварійного водіння»
04
Самостійне ухвалення рішень на дорозі

Інструктори
Права категорії "В" — формат "Стандарт"

Іваніченко В'ячеслав Дмитрович
Фiлiя Троєщина
Записатись
Данилюк Денис Миколайович
Фiлiя Позняки Осокорки
Записатись
Нагурний Антон Андрійович
Фiлiя Позняки Осокорки
Записатись
Махаринський Юрій Олександрович
Фiлiя Оболонь Мінська
Записатись

Автопарк Мережі Автошкіл Карат

Детальніше
24
Авто з механічною коробкою передач
22
Авто з автоматичною коробкою передач
Детальніше
Хочу подякувати школі Карат за навчання. Дякую Сергію Сергійовичу та Валерію Михайловичу за їх професіоналізм та позитив з яким проходила кожна лекція. Особлива подяка моєму інструктору по водінню, Олександру Анатолійовичу Циганову! За його уважність та "ангельське" терпіння. Це професіонал свого діла і просто чудова людина. Усім рекомендую хто дійсно хоче навчитися водити.
Людмила Александрук
Закінчила автошколу "Карат" на Оболоні. Мені порадили цю школу, і я також раджу іншим. Гнучкий графік занять, є також можливість теорію вчити онлайн. Особлива подяка моєму інструктору Олександру Циганову за його терпіння, професіоналізм, розумні поради стосовно вождіння. Він завжди залишався спокійним в любій ситуації, поянював і показував все чітко і зрозуміло. Рекомендую всім хто хоче навчитися водити машину.
Анастасія Рзаєва

Філії автошколи Карат в Києві

Фiлiя Троєщина
пр. Маяковського 26, ТЦ "Дарина", 2 поверх
Фiлiя Оболонь Мінська
пр. Тимошенко 21, корпус 12а, 4 поверх
Фiлiя Позняки Осокорки
вул. Драгоманова 31, 1 поверх
Фiлiя Святошино Академгородок
вул. Феодори Пушиної 25/23
Фiлiя Голосєєвський
вул. Ломоносова 18
Філія Печерський Центр
бульвар Лесі Українки 5
Філія Дарницька
вул. Ялтинська 5Б

Запис на курс

Запишіться на курс зараз та отримайте подарунок 5 занять по водінню!

Автошкола Карат — формат Стандарт

Навчання в автошколі за форматом Стандарт передбачає відвідування за чітко встановленим графіком занять.

Ранкові лекції починаються о 10-00, денні групи з 14-00, вечірні о 18-30. При записі учень обирає дні відвідування, наприклад понеділок-середа-п'ятниця вечірня група о 18-30, або вівторок-середа-субота о 10-00. Тривалість теоретичної лекції в середньому близько 1,5-2 години на якій викладач за допомогою інтерактивних навчальних комплексів у режимі тренінгу працює з аудиторією, без перечитування правил дорожнього руху, а у зрозумілій формі з наочними прикладами пояснює чому та чи інша норма закону має неухильно виконуватись майбутніми водіями. Даний формат відвідування передбачає очне відвідування з можливістю дистанційних занять з викладачем у разі, якщо ви не можете бути в обраний день в автошколі з будь-якої точки земної кулі. У такому разі Ви не пропустите важливі лекції, підготуєтеся з найкращим результатом та легко складете іспити в сервісному центрі.

Курс підготовки розрахований на 2-2,5 місяці. За цей час учень вивчає правила дорожнього руху, основи безпеки на дорогах, основи технічного обслуговування автомобіля, автоправо та першу медичну підготовку під час ДТП. Через три тижні після початку лекційного курсу починаються практичні уроки, на які учні записуються через додаток Автошкола Карат на смартфоні з можливістю самостійного вибору автомобіля, часу, інструктора, виходячи з побажань курсанта з можливістю складання індивідуального графіка.

На практиці курсант отримує базові навички для безпечного водіння автомобіля після отримання посвідчення водія. Підготовка може проходити на автомобілях з механічною та автоматичною коробкою передач на автомобілі максимально наближеному до того, на якому надалі їздитиме учень. Автопарк автошколи складає понад 40 автомобілів. На кожній філії від 7 до 10 обладнаних та сертифікованих навчальних автомобілів, у чудовому технічному стані. Інструктори та викладачі автошколи пройшли атестацію в РРЦ МВС та підтвердили високу кваліфікацію для підготовки водіїв.

Ціна теоретичної підготовки за форматом Стандарт становить 6990 грн. Додатково оплачуються уроки керування вартістю 400 гривень за 90 хвилин. До курсу входить 20 уроків водіння по 400 гривень. Підсумкова вартість складе за повний курс теорії та практики 40 годин 14 990 грн. Оплата здійснюється поетапно, як за теоретичний, так і практичний курс за фактом проведеного заняття. Мінімальний внесок під час запису від 1000 грн з оплатою у розтермінування.

Залишились питання про проходження курсу за форматом Стандарт? Залишайте заявку та адміністратор автошколи проконсультує з будь-яких питань і зорієнтує за актуальними акціями та умовами.

Created by