Найближчий старт:
13 грудня
Тривалість курсу
3 тижні
Кількість місць
10 місць
Вартість
6000 грн
Повноцінна програма водіння

Практичний курс

01
Первинний інструктаж
02
Надання захисного екіпірування
03
Вивчення техніки керування мотоциклом
04
Робота з габаритами мотоцикла
05
Контроль швидкості, дистанції, інтервалів
06
Вивчення «азбуки контраварійного водіння»

Інструктори
Права категорії "A"

Владика Дмитро Миколайович
Фiлiя Оболонь Мінська
Записатись
Гостєв Микита Валерійович
Фiлiя Оболонь Мінська
Записатись
Кіндер Олег Вікторович
Фiлiя Святошино Академгородок
Записатись
Циганов Олександр Анатолійович
Фiлiя Оболонь Мінська
Записатись

Мотопарк Мережі Карат

Детальніше
Детальніше
Хочу подякувати школі Карат за навчання. Дякую Сергію Сергійовичу та Валерію Михайловичу за їх професіоналізм та позитив з яким проходила кожна лекція. Особлива подяка моєму інструктору по водінню, Олександру Анатолійовичу Циганову! За його уважність та "ангельське" терпіння. Це професіонал свого діла і просто чудова людина. Усім рекомендую хто дійсно хоче навчитися водити.
Людмила Александрук
Закінчила автошколу "Карат" на Оболоні. Мені порадили цю школу, і я також раджу іншим. Гнучкий графік занять, є також можливість теорію вчити онлайн. Особлива подяка моєму інструктору Олександру Циганову за його терпіння, професіоналізм, розумні поради стосовно вождіння. Він завжди залишався спокійним в любій ситуації, поянював і показував все чітко і зрозуміло. Рекомендую всім хто хоче навчитися водити машину.
Анастасія Рзаєва

Філії автошколи Карат в Києві

Фiлiя Троєщина
пр. Маяковського 26, ТЦ "Дарина", 2 поверх
Фiлiя Оболонь Мінська
пр. Тимошенко 21, корпус 12а, 4 поверх
Фiлiя Позняки Осокорки
вул. Драгоманова 31, 1 поверх
Фiлiя Святошино Академгородок
вул. Феодори Пушиної 25/23
Фiлiя Голосєєвський
вул. Ломоносова 18
Філія Печерський Центр
бульвар Лесі Українки 5
Філія Дарницька
вул. Ялтинська 5Б

Запис на курс

Запишіться на курс зараз та отримайте знижку 500 грн!

Мотошкола Карат — перепідготовка для їзди на мотоциклі

Мотошкола Карат здійснює підготовку та перепідготовку водіїв мототранспорту на категорії А та А1. За відсутності вищих категорій В,С,Д учень проходить базовий курс теоретичної підготовки у філіях автошколи на Троєщині, Оболоні, Позняках, Дарниці, Святошино, Голосіїво та практичний на закритих мотодромах розташованих у весняно-осінній період на Петрівці, а в зимовий період на критому мотодромі в районі Шулявки, Берестейської.

Термін підготовки на категорію А/А1 становить від 1,5 місяців, курс перепідготовки — від трьох тижнів. Лекції в автошколі проходять протягом усього курсу і включають вивчення правил дорожнього руху, основи безпеки, надання першої медичної допомоги, автоправо. При записі в автошколу курсант обирає час та дні відвідування лекцій у будні дні проводяться о 10-00, 14-00,18-30, вихідні о 10-00, 12-30 та 15-00. Можливе суміщення очного відвідування з дистанційним онлайн за допомогою кабінету учня, доступ до якого надається під час запису до мотошколи. До практики учень починає через 3-4 тижні від початку теоретичного курсу і проходить його паралельно з теорією.

Заняття з водіння проходять на нових, технічно обслужених мотоциклах Bajaj Pulsar NS 125, Geon Pantera 150, скутерах Suzuki Lets, Honda Dio, обладнаних для безпечного курсу практики на закритих від іншого транспорту майданчиках. Кожен учень забезпечується на час підготовки захисним екіпіруванням та проходить обов'язковий інструктаж.

Вартість теоретичного курсу мотошколи кат А складає 2990 грн., практичний курс у весняно-осінній період 5000 грн., у зимовий 6000 грн. Підготовка водіїв скутерів/мопедів категорії А1 теорія 2990 грн., практика 2500 з весни до осені на відкритому автодромі, та 3000 грн. на закритому у зимовий період.

Курс перепідготовки на категорію А (мотоцикли) 6000 грн., у зимовий період 7000 грн. Перепідготовка на кат А1 (Мопеди/скутери) 4000 грн., в зимовий період 4500 грн.

Заняття проводять атестовані інструктори акредитованої МВС мотошколи Карат зі стажем підготовки від 7 років та стажем водіння від 10 років. Після проходження курсу та складання внутрішніх іспитів адміністрація видає сертифікат про проходження курсу підготовки/перепідготовки на підставі якого учень направляється до сервісного центру на складання іспиту для отримання прав водія категорії А/А1 залежно від обраного курсу.

Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка залишайте ваш контактний телефон через розділ зворотного дзвінка або заявку і адміністратор мотокурсів проконсультує за всіма моментами.

Created by