Найближчий старт:
22 листопада
Тривалість курсу
1 місяць
20 лекцій
Кількість місць
24 місць
Вартість
6000 грн
20 лекцій по 1,5-2,5 години

Курс теорії

01
Усі розділи правил дорожнього руху
02
Основи безпеки на дорозі
03
Автомобільне право
04
Технічне обслуговування автомобіля
05
Надання першої медичної допомоги

Інструктори
Теорія категорія "В" — формат "Онлайн"

Білокуров Костянтин Петрович
Фiлiя автошколи Троєщина
Записатись
Маршуба Дмитро Миколайович
Фiлiя автошколи Оболонь Мінська
Записатись
Чернецька Катерина Віталіївна
Фiлiя автошколи Оболонь Мінська
Записатись
Стаценко Олександр Павлович
Фiлiя автошколи Троєщина
Записатись

Автопарк Мережі Автошкіл Карат

Детальніше
24
Авто з механічною коробкою передач
22
Авто з автоматичною коробкою передач
Детальніше
Хочу подякувати школі Карат за навчання. Дякую Сергію Сергійовичу та Валерію Михайловичу за їх професіоналізм та позитив з яким проходила кожна лекція. Особлива подяка моєму інструктору по водінню, Олександру Анатолійовичу Циганову! За його уважність та "ангельське" терпіння. Це професіонал свого діла і просто чудова людина. Усім рекомендую хто дійсно хоче навчитися водити.
Людмила Александрук
Закінчила автошколу "Карат" на Оболоні. Мені порадили цю школу, і я також раджу іншим. Гнучкий графік занять, є також можливість теорію вчити онлайн. Особлива подяка моєму інструктору Олександру Циганову за його терпіння, професіоналізм, розумні поради стосовно вождіння. Він завжди залишався спокійним в любій ситуації, поянював і показував все чітко і зрозуміло. Рекомендую всім хто хоче навчитися водити машину.
Анастасія Рзаєва
Чудова автошкола! Теорію пояснюють зрозуміло + після кожної лекції закріплення матеріалу на тестах, що дуже корисно для складання іспиту. Інструктор – Колисниченко Андрій. Терпляча і спокійна людина, яка підтримає вас у будь-якій ситуації на дорозі. Пояснить усі принципи водіння зрозуміло та доступно. Вибагливий та професійний інструктор! З нуля навчив водити та не боятися на дорозі!
Петро Яблуновський

Філії автошколи Карат в Києві

Фiлiя автошколи Троєщина
пр. Маяковського 26, ТЦ "Дарина", 2 поверх
Фiлiя автошколи Оболонь Мінська
пр. Тимошенко 21, корпус 12а, 4 поверх
Фiлiя автошколи Позняки Осокорки
вул. Драгоманова 31, 1 поверх
Фiлiя Святошино Академгородок
вул. Феодори Пушиної 25/23
Фiлiя автошколи Голосієво
вул. Васільківська 36
Філія автошколи Печерський Центр
бульвар Лесі Українки 5
Філія Дарницька автошкола
вул. Ялтинська 5Б
Автошкола Онлайн
Онлайн курс

Запис на курс

Запишіться на онлайн курс зараз та розпочніть навчатися вже завтра!

Онлайн автошкола — формат дистанційної підготовки

Для комфорту учнів в автошколі Карат реалізовано заняття з теорії через онлайн кабінет учня, який дозволяє вивчати теорію не лише в очному, а також дистанційному форматі з будь-якого зручного місця за допомогою смартфона, комп'ютера чи планшета. Онлайн лекції в автошколі проводяться щодня о 11-00, 19-00, у вихідні о 11-00. Лекції ведуть викладачі у режимі живого спілкування з учнями, з розбором наочних навчальних матеріалів та відео прикладів дорожніх ситуацій та правил дорожнього руху. На додаток до живих лекцій, у учнів автошколи в кабінеті дистанційної автошколи є можливість перегляду розроблених занять викладачами автошколи з розширеними коментарями по кожному розділу правил дорожнього руху, основ безпеки, автоправу та технічного обслуговування авто, що дозволяє досконало розібратися у всіх нюансах правил дорожнього руху та здати курс у сервісному центрі з першого разу.

Термін навчання в онлайн автошколі від одного місяця і залежить від інтенсивності відвідування теорії, складання заліків та внутрішніх іспитів. Рекомендована кількість відвідувань лекцій не менше 4-5 на тиждень, щоб оперативно пройти курси водіння. Курс лекцій складається із 20 лекцій тривалістю 1,5-2,5 години.

Ціна онлайн курсу автошколи коштує 6000 грн з можливістю поетапної оплати протягом періоду підготовки.

При необхідності можн взяти практичні уроки, які розпочинаються від філіалів автошколи розташованих на Оболоні, Троєщині, Святошині, Позняках, Дарниці, Голосіїво та центрі Києва. Запис на уроки виконуються через додаток "Автошкола Карат". У додатку можна визначитися з автомобілем, інструктором, відгуками про викладачів та вибрати відповідний час занять.

Зацікавив онлайн курс автошколи? Залишайте заявку і наші менеджери із задоволенням проконсультують та нададуть відповіді на всі запитання.

Created by